AnteA agency

AnteA - full service agency

• PROJEKTY

VLÁĎA HRON A PANÍ MÓDA

Projekt, ve kterém spojíme umělecký potenciál Vládi Hrona s příjemnou každodenní starostí a radostí s oblékáním. V devadesátiminutovém programu zazní světové i domácí hity v živém podání Vládi Hrona propojené vstupy netradičních módních show, to vše podtržené dynamickým tanečním vystoupením.

Nový projekt naší společnosti s Vláďou Hronem, který je jedním z nejuniverzálnějších umělců současné umělecké scény navazuje na úspěšné pořady, se kterými již objel několikrát celou republiku. S pořadem Abeceda hvězd byl v červnu 2006 zapsán do české knihy rekordů na pelhřimovském galavečeru Rekordman roku. Tímto pořadem se představil široké veřejnosti v režii Fr.Poláka v České televizi. Doma má tři zrcadla za tři vítězství v prestižní televizní anketě.
Vláďa Hron je vždy zárukou inteligentní zábavy.
V novém projektu, kterým chceme rozšířit a zatraktivnit jeho bohatý repertoár, dochází ke spojení umění bavit, zpívat a imitovat s příjemnou módou v netradiční choreografii.

V rámci projektu, který by měl tak jako dosavadní programy objet celou ČR, nabízíme možnost reklamy a prezentace Vaší společnosti (firmy).
Program je vhodný pro divadla a kulturní domy, cílová skupina je poměrně široká, zkušenosti čerpáme z celkové divácké úspěšnosti. Celý projekt má celorepublikový rozsah.

Co nabízíme:
  • možnost zakomponování jména Vaší firmy či společnosti do názvu pořadu
  • umístění loga na plakátech a na scéně jednotlivých vystoupení
  • možnost doprovodného reklamního plnění - stánek s produkty ve vestibulech
  • předváděcí akce před programem samotným
  • verbální prezentace při akci Vláďou Hronem
  • mediální reklama - spoty, PR články (TV)
V případě Vašeho zájmu o zapojení do tohoto projektu Vám přímo dle Vašich požadavků a potřeb vypracujeme finanční nabídku na plnění konkrétní reklamy.

Využijte této jedinečné příležitosti pro Vaši prezentaci ve spojení s oblíbeným umělcem právě při startu našeho nového projektu, který bude exkluzivně zastupován a nabízen naší společností.

VLÁĎA HRON A PANÍ MÓDA